Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

The Fast and The Furious 3: Tokyo DriftA šílenství je opět zpět! Ptáte se jaké? Parádní! Universal Studios se rozhodli natočit již třetí pokračování tunerské modly – Rychle a zběsile! Jak název napovídá, tentokráte to bude o driftu!

Všechno to začalo v roce 2001, vcelku nízkorozpočtovým F&F 1, které mělo jednoduchou kriminální zápletku s vykrádáním kamionů, ale o to více bylo nabušeno skvělými auty. Dovolím si tvrdit, že tento film celosvětovou tuning scénu velmi poznamenal a v mnoha ohledech pozvedl. Samozřejmě někdy se to nepovede a když vidím různé F&F samolepky, případně alu křídla na Renaultech, VWčkách a podobných vozech, je mi smutno. Škoda, že takový majitel nepochopil, na jaké auto podobné doplňky patří. Mně se na filmu hlavně líbilo, jak dělali Supru. Dojeli do krámu, nechali tam pár tisíc amerických bubáků a už si to vezli – luxusní kola, nejlepší podvozek, nitro systém, turba atd. Jednoduše perfektní nákup. Docela by mě zajímalo, jestli v Americe podobný obchod existuje. V Evropě tomu tak rozhodně není a to ani v tuning mece – Německu, natož u nás :-).

Vraťme se k filmovému plátnu, protože na scéně je 2 Fast 2 Furious. Vyměnila se auta a skoro i všichni herci. Auta k lepšímu, herci podle mého názoru k horšímu. O to tu však stejně nejde a nám záleží hlavně na autech, tudíž to bylo jedno. Mimo brutálně upravených aut import scény si zde zahrálo i několik nadupaných muscule kárek. Celý film nebyl špatný, ale scéně už tak moc nedal, možná tak maximálně hlad po vozech Mitsubishi Evo, Subaru Impreza a podobných.

A je 16.6.2006 a do kin přichází třetí díl: THE FAST AND THE FURIOUS: TOKYO DRIFT! Nečekejme nějakou velkou zápletku ani hluboký děj, to by zde bylo spíše na obtíž. Dle oficiálních stránek filmové (prozatím) trilogie www.thefastandthefurious.com se můžeme však těšit na opravdu geniální auta japonské scény. Co udělá tento film s tuning scénou nedokážu předpovědět. V Čechách zatím drifty až tak moc atraktivní nejsou, ale v Americe jedou neskutečně. Ano už je to spíše profesionální motorsport o brutálních penězích, ale při troše dobré vůle se dají drifty provozovat zalevno. Koupíte BMW E30, vyberete vhodnou plochu a jdete na věc. A pak už se stačí 20. a 21.5. přijet podívat na autodrom Sosnová u České Lípy a zasoutěžit si o Kinga českého driftu! Nepromarněte tuto šanci a přijeďte se minimálně kouknout, k bezplatnému zapůjčení budou i malé drifty!

Vřele doporučuji si na stránkách filmu stáhnout i trailer filmu nejlépe v HD rozlišení. Jsou tam parádní kousky, takže směle do toho. A 16.6. se těším nashledanou v kinech!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vymatlanci

(Ten který umí psát, 3. 3. 2011 18:32)

Vy jste úplně vymaštění naučte se psát: 1.shone, kdo to je, ten tam nebyl. Byl tam Shawn nebo Sean a jména se píšou s velkým písmenem.... Jste fakt vymatlaný. Taky to gooter co to je??? Google překladač to nezná

shon

(mozok, 12. 5. 2007 18:23)

shone je frajer

tokio drift

(jesika, 22. 2. 2007 18:26)

no takže lidi líbí se mi tokijská jízda líbí se mi shone je to frajer

!!!!!

(Verča, 22. 8. 2006 19:40)

Jo souhlasim...a když už budeš zabíjet nezapomeň na sebe:-)

.......................

(GAVA, 19. 8. 2006 19:32)

jE TO GOOTER FILM ALE NEMĚLY ZABÍT HANA ZATO JÁ TED ZABIJU SCÉNÁRISTY.....!!!